Tinder Avcısı | Resmi Fragman | NetflixKedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı’nın yapımcılarının imzasını taşıyan bu belgesel, modern dünyada aşkın nasıl tehlikeli bir oyuna dönüşebileceğini gözler önüne seriyor. İnternette flört söz konusu olunca, ne yazık ki parlayan her şey altın değildir ve bir kaydırma hayatınızı da kaydırabilir. Baştan çıkardığı genç kadınları dolandırarak milyonlarca dolarlık bir servet edinen Tinder Avcısı ile tanışın. Rüya gibi bir ilişki yaşadıklarını düşünürken kendilerini bir anda korkunç bir kâbusun ortasında bulan ve ödeşme zamanının geldiğini düşünen üç kadının anlatımlarıyla, bu uluslararası kanun kaçağının öyküsünü keşfedin.

Tinder Avcısı’nı sadece Netflix’te izleyin: https://netflix.com/thetinderswindler

Netflix Türkiye kanalına abone ol: https://bit.ly/NetflixTRAboneOl

➡️ INSTAGRAM: https://bit.ly/NetflixTR-IG
➡️ TWITTER: https://bit.ly/NetflixTR-TW
➡️ FACEBOOK: https://bit.ly/NetflixTR-FB

Tinder Avcısı | Resmi Fragman | Netflix
https://www.youtube.com/NetflixTrkiyeOfficial

Bir adam kendini jet sosyeteden zengin bir iş insanı gibi tanıtarak etkilediği kadınların milyonlarca dolarını çarptı. Şimdiyse kurbanlarından bazıları intikam peşinde.

source

20 Comments

 1. Yalnız yediği kazığı geri iade eden ablaya hayran oldum çünkü oda adamı geri dolandırmış. Süper yaa

 2. yalan dolan, ilk 2-3 kurbandan sonra polis insanı bulabilir. Zaten Tinderde kendi fotosuyla giriyor. yüz tanıma Tinder developerleri için kolay

 3. Kral tezgahı Helal sana gibi yorum yapan yavşaklara sesleniyorum aynısı sizin bacınıza kızınıza yapılacak sizin gibiler var oldukça bunlar çoğalacak..orospuçocukları yorumlara bak..toplumun yuz karaları..sızı kım adam dıye karsınıza alır merak edıyorum o salak kadınların beynıne sıcayım…kadın güvenir insan yerıne koyar ama ADAM yerıne koymaz…sizin gibi pislikleri güvenmemeleri gerektigini anlamayan aptal kadınlarınmız var hala.. .Ben de bu kadar salak bir kadın olmamayı öğrendim sayenizde !…Karşımdaki insansa merhametimle,ama avcıysa avlanıyor.. ..NET !

 4. Kadın adamın parasını dolandırır; Bugün salı mı?
  Adam kadının parasını dolandırır; HEMEN HABER VE DİZİ YAPALIM

  modern ve güçlü kadınların bu şekilde başarısız oluşu ve dolandırılışlarını izlemek çok keyif veriyor 🙂

 5. Adam o kadar zenginlik içinde yaşıyor herhangi bir şeyini satsa milyonlar kazanacak ama ne hikmetse kadınların 10 bin 20 bin eurosuna muhtaç ve bu soruyu da hiç bir kadın sormuyor senin o kadar malın var sat birini benim 10 bin euroma mi kaldın diye allah allah bak sen şu işe ulan netflix sen şeytansan biz o şeytanı eğitenleriz

 6. kurgu degil başroldeki kadın 2sene önce amerikada talk showlarda dolaşıyordu.youtube da videoları var.sonuna kadar haketmişlerdir.simon reis adamdır

 7. Kadınlar yerken içerken gezerken sorun yok onlardan birşeyler çıkmaya başlayınca sorun oluyor ağırlarına gidiyor. Bence ders niteliğinde bir belgesel olmuş.

 8. En acısı da adamın 5 ay hapse girip çıkıyor olması.10 milyon dolar kadar dolandırdığı kadınlar hala borç öderken bizimki Instagram'dan özgür bir şekilde yine kadınlarla hikaye atıyor,adalete bak.

 9. Alin size yat alin size kat alin size parti.. adam kendini kadınlara elmas prensi olarak tanitip milyarlarca dolar dolandirip 5 ay hapis yattiktan sonra daha iyi bir durumda israilden hayatina devam ediyor.. dolandirdigi yanina kar kaliyor.. sunu ogrendim bu dunyada israilli yahudi dogduysan sana hic birsey olmuyor… Tahminimce ulkesinde kahraman ilan edilmistir. Cunku o dolandirmadi dinlerine gore kendisine ait olani aldı.. dava acsa o kadinlara kazanir. Kadinlarada iyi olmus ava giderken avlanmislar.. israilliyle cikiyorsaniz sahip oldugunuz hersey onlara ait inanclarina gore ve bu onlarin kanunu..

 10. Ava giden avlanır Zavallı para avcılarının hazin sonu. Birde belgeselde paradan baska özelliklerini sevdiklerini söylemeleri çok acınası bir durum bazı kadınların gerçek yüzü.

 11. Bence güzel bir belgeseldi. Kadınların çıkarması gereken dersler vardı bence. Konfor isteyebilirsiniz hayattan ama bunu kendiniz sağlarsanız daha özgür bireyler olursunuz. Kadınlar çok kısa sürede birini tanıdığını düşünüyor, bu büyük hata. Bir insanı 1 sene geçmeden tanıyamazsınız. Özellikle bu 1 sene yakın olunması gerekiyor. Uzak mesafeden, mesajdan tanınmaz. İlk haftadan pahalı hediye almak arkasında bir şey aranması gereken bir olay, normal değil. Ama kadınların gözü boyanıyor. Ama adam da kadınların duygusal açlığını nasıl keşfetmiş oradan vuruyor. Üzücü. Ama kadınlar suçlu diyemem. Bu kadınlar neden bu adama inanıyor sadece parası olduğu için mi. Bence değil. Güven veriyor, güçlü görünüyor. İmaj yaratıyor. Nasıl bir erkek bir tarafta güçlü karakterli bir sürü kadın varken gidip güzel kadınları tercih ediyorsa, güzellikten etkileniyorsa, kadınlar da güçlü nüfuzlu erkeklerden etkilenir bunu öğrenin. Bu güzel bir şey demiyorum ama bu böyle. Burada Rus kızını görüp peşine takılıp dolandırılan erkekler yokmuş gibi davranmayalım. Onlar neyin peşindeydi. Sadece bacak boyu için bir kadının peşine takılmak nasıl bir şeyse bu da böyle bir şey kusura bakmayın.

Comments are closed.