Netflix İzlemeye Devam Et Silme: Netflix İzleme Geçmişi SilmeBu videoda sizlerle birlikte Netflix izlemeye devam et silme yani Netflix izleme geçmişi silme nasıl yapılır? bundan bahsedeceğiz. Eğer sizde Netflix izleme geçmişinizi silmek istiyorsanız videomuz da ki işlemleri uygulayarak kolayca Netflix izleme geçmişi silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Netflix izleme geçmişine bakma işlemini dahi şuanda bir çok kişi bilmiyor. Videomuz ile aynı zamanda Netflix izleme geçmişine bakma ve Netflix izleme geçmişi silme işlemleri yapabilirsiniz. Bu videomuz bu işlemleri yapmak isteyen kullanıcılar için faydalı olacaktır.

Netflix İzlemeye Devam Et Silme
Netflix de izlediğiniz dizi ve filmlerin görüntülendiği Netflix izlemeye devam et bölümünü temizlemek mi istiyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz. Videomuz da gösterdiğimiz Netflix izlemeye devam et silme işlemleri ile birlikte kolayca Netflix izleme geçmişini görme ve Netflix izleme geçmişini silme yapabilirsiniz.

Netflix izleme geçmişi silinmiyor
Bir çok kullanıcı Netflix izleme geçmişi görme sorunundan sonra bugünlerde Netflix izleme geçmişi silinmiyor tarzı sorunlar yaşıyor. Aslına bakarsanız videomuz da ki işlemleri yapmanıza rağmen Netflix izleme geçmişi silinmiyor ise bu sizden kaynaklı bir problem olmamakla birlikte Netflix kaynaklı geçici bir problemdir. Zaten Netflix izleme geçmişi silme adımları sırasında Netflix bu durumu bize belirtiyor. İzleme geçmişi silme işleminin 24 saati bulabileceği söyleniyor. Netflix izleme geçmişi silinmiyor diyen kullanıcılar da bu durumda 24 saat beklemeleri gerekir. 24 saat sonunda halen izleme geçmişiniz silinmedi ise işlemleri doğru yaptığınızdan hatta doğru profilde ki izleme geçmişini sildiğinizden emin olun.

Telefondan Netflix izleme geçmişi silme
Videomuz da ki bu işlemleri hem telefondan hem tabletten hem de bilgisayardan yapabilirsiniz. Bu işlemleri her cihazdan yapabilin diye bu doğrultuda anlatım yaptık. Dolayısıyla videomuz da ki işlemlerle kolayca telefondan Netflix izleme geçmişi silme işlemini yapabilirsiniz.

Netflix İzleme Geçmişi Silme Pc
İşlemleri aynı zamanda bilgisayar üzerinde de uygulayabilirsiniz. Netflix izleme geçmişi silme pc adımları sırasında sorun yaşarsanız videoya yorum bırakabilirsiniz.

00:00 Giriş
00:20 İnternet tarayıcınızı açın
00:35 Netflix.com adresine girin
00:50 Sitede oturum açın
01:15 Kullandığınız profili seçin
01:35 İzleme etkinliğine girin
01:50 Alttan tümünü gizle diyelim
02:20 İzleme geçmişini sildik
02:40 İşlemler bitti

Bize destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz! 💪
Ücretsiz abone olmak için tıklayın. 👉🏻 https://goo.gl/JzOi3L
Diğer Videolarımız 🎥 https://goo.gl/SkSsmn

✔️ Sosyal Medya Hesaplarımız ✔️
👉🏻Facebook: http://www.facebook.com/robottvofficial
👉🏻Sorularınız için; https://www.sorsoyleyelim.com
👉🏻Twitter: http://www.twitter.com/robottvofficial
👉🏻Instagram: https://www.instagram.com/robottvofficial/

#Netflix #İzleme #Geçmişi #Silme #Temizleme #İzlemeye #Devam #Et #Nasıl #Yapılır #Temizlenir #Silinir

source

6 Comments

  1. izleme geçmişini silmek istemiyorum ben, izlemeye devam et kısmındakı filmi veya diziyi silmek istiyorum. begenmedım izleme listemden cıksın istiyorum =)

  2. cihaz yönetiminden uygulama silmeye çalışiıyorum videonuzu izledim ama o tike bastığım zaman ayarlar durduruldu diyor lütfen yardımcı olur musunuz

Comments are closed.