Na západní frontě klid | Oficiální trailer | Netflix„Na západní frontě klid“ je strhující příběh mladého německého vojáka na západní frontě za první světové války. Paul a jeho kamarádi na vlastní kůži zažívají, jak se prvotní válečná euforie mění v zoufalství a strach, když v zákopech bok po boku bojují o přežití. Film režiséra Edwarda Bergera vznikl podle stejnojmenného světoznámého bestselleru Ericha Marii Remarqua.

Odebírat: https://bit.ly/2OvA8MB

O Netflixu:
Netflix je světová jednička mezi zábavními streamovacími službami. Ve více než 190 zemích světa si 221 milionů předplatitelů užívá televizní seriály, dokumenty, celovečerní filmy a mobilní hry v široké paletě žánrů a řadě jazyků. Členové služby si můžou svoji podívanou vychutnávat podle libosti, kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení připojeném k internetu. Přehrávání můžou zastavit a znova spustit – bez reklam a bez závazků.

Na západní frontě klid | Oficiální trailer | Netflix
https://www.youtube.com/Netflixeskárepublika

Sotva sedmnáctiletý Paul jde za první světové války bojovat na západní frontu. Naverbovat se nechal s nadšením, to se ale v brutální realitě zákopů rychle vytrácí.

source

50 Comments

 1. Tento film nemá s Remarquem až na jména postav a název nic společného.Tím samozřejmě nechci nijak snižovat jeho kvalitu ale je to tak.

 2. Četla jsem, když mi bylo 14 let, od té doby uběhlo hodně vody. Dnes v 36 letech film vidím jinýma očima, než když jsem četla knihu jako adolescent. Asi už jsem otrlá, co se týče krve a násilí, které je v každém filmu, takže toto mi vlastně vůbec nic neříkalo…jenom asi to, že pouze jednou jsem soucítila s hlavním hrdinou a to, když zabil z blízka, a pak se tu osobu snažil zachránit, to, když si uvědomil, co vlastně udělal. Jinak, celý film jsem si bohužel říkala, že těm skopčákům to prostě patří…ale to samé bylo i u knihy. Nicméně, proč píšu…Pusťte si to raději v originále. Opět český dabing nezklamal, a jsou pasáže, kdy zvuk je v originále, a nemáte české titulky. Hanba lidem, co dělají český dabing!!! Akorát otráví celý film. Je to na hovno, když nevíte, co si postavy povídají. A to není jenom tento film…to jsou všechny, které znám!!!A je absolutně jedno, která firma dabuje…Nedáváte titulky a jste kreténi a děkuji, že otrávíte tím všechny lidi, co chtějí znát veškerý děj filmu.

 3. To vypadá parádně. Nevěřím vlastním očím, že je tohle od Netflixu. Že by se konečně začali přibližovat kvalitě HBO.

 4. Film je uplne na hovno, VUBEC neni podle knihy, zejmena konec je zcela vymyslenej a uplne chybi Paulova navsteva nemocnice a domova!! Zase jsem se nechal jednou napalit a koupil si Netflix. Uz to vickrat neudelam. Netflix je zumpa

 5. tak skvělý trailer k tak hroznému filmu, asi nejhorší válečný film, který jsem kdy viděl

 6. Tak by me zajimalo, zda mel Berger nekdy v ruce tu knihu… No zkratka, chcete-li videt tohle dilo slusne zfilmovane, tak se tehle verzi obloukem vyhnete 🙁 2/10 za vizualni stranku

 7. Perfektne dielo od Remarqua je aj Zeit für leben,zeit für sterben, cas zitia,cas umierania, to by si tiez zaluzilo sfilmovat,ked to zacnete citat tak vas to pohlti a precitate to za den,za dva.neda sa od toho odtrhnut.

 8. Trailer je udělaný dobře a na film jsem se díky němu dost těšil. Ale rozdíl mezi trailerem a filmem je propastný… Po necelém zhlédnutí filmu je pro mě tento snímek velkým zklamáním. Ani jsem jej nedokoukal. Utahaná nuda s nehodícím se hudebním podbarvením.

 9. Neskutečný snímek, husí kůže při sledování. Je důležité si připomínat krutost válek.

 10. Již jsem viděl……opravdu syrové,a v dnešním světle událostí,je závěrečná scéna,kdy generál,dvě hodiny před příměřím,chce nechat svoje vojáky dobít kopec před sebou,dost děsivá. Pro svojí slávu,chce nechat zemřít další desítky vojáků. To je připomínka dalšího ,,vojevůdce" ,který pro svou slávu,nechává zemřít desetitisíce,a hektary cizí země obrací v ruiny….

 11. Doufám, že to zase nebude bezduchá sračka, kde 90% peněz šlo do vizuálu a vůbec nic do režie a scénáře, jak mají Netflix a HBO v oblibě

 12. Vypadá to víc akčně než by bylo zdrávo. Snad tam zachovají tu ponurost a tíživost knihy kde nešlo o politiku nebo akci. Trochu se toho u Netflixu bojím. Ty hlubší propracované myšlenky ale zárovně úplně základní a jednoduché jim dělají problém. Všechno je hrozně popcorn.

 13. Joo ty války minule to bylo drama, ale dnešní válka na Ukrajině mi přijde jako hrozná sranda, ukrajinci ji chtějí, lidi na západě ji podporují, ukrajonci si točí tiktoky v zakopech… Ja si myslim že kdyby za první světové války byly mobily, tak ti vojáci maji lepší náladu

 14. Tak já nevím, je to pod taktovkou netflixu a nikde nevidím žádné transky, teplé lidi, dominantní zastoupení černošskou populací, lgb vlajky, nebo alespoň odznáčky. To nám chce režisér říct, že to nebyli lidé? To je teda pěkně rasistický film ukazovat realitu tak jak je a nebo jak byla. Co tomu řeknou mladší, až jejich hlavní postava nebude mít zajímavou vlastnost, kterou se bude moci prezentovat.. No děs 😀

 15. To vypadá parádně. Nevěřím vlastním očím, že je tohle od Netflixu. Že by se konečně začali přibližovat kvalitě HBO.

 16. Já si už před nějakou dobou říkal, že by si tento příběh zasloužil moderní filmové zpracování. Jsem rád, že se toho někdo ujal 🙂

 17. Na západe nič nového, Cesta späť, Traja kamaráti. Úžasné literárne počiny Ericha Maria Remarqua. Vrelo odporúčam prečítať! To skalpovanie duší vojakov až na kosť, naturalistický opis vojny a obdobia po vojne vám určite stiskne srdce. Je to veľmi impresívne dielo.

 18. Doufám že to bude skvělé jako ta samotná knížka, protože jsem ji četl a za mě byla nejlepší literární dílo na téma první světová válka.

 19. Tohle bude nejsledovanější film na Netflix všech dob. A pokud ne tak už nevím co jiného chtít vidět.

 20. Doprčic, napřed bych si to měl přečíst, je ostuda, že jsem to ještě neudělal😳🥺

 21. Brzo nukleární bomba z Ruska u vás doma. Až to dopadne celý ten spad na Evropu, tak budou všichni vejrat.

 22. To si robite srandu? Kde su zastupcovia inych ras? A kde su zasupcovia sexualnych mensin a LGBTIQ+ komunity? whitewashing ako vysity.

 23. Radšej hrdzavy klinec do oka ako seriál od netflixu … ako ste dojebali históriu teraz ? Čierny nemecký vojaci ? Transgeneral ? 🤮🤮🤮🤮

Comments are closed.