Enola Holmesová 2 | Oficiální trailer: 2. část | NetflixČAS VYRŮST. ČAS PATŘIT MEZI HOLMESOVY. Film Enola Holmesová 2 uvádí jedině Netflix 4. listopadu.

Enola Holmesová (Millie Bobby Brown) se veze na vlně euforie z vyřešení svého prvního případu a vydává se ve stopách svého slavného bratra Sherlocka (Henry Cavill). Otevře si vlastní kancelář, ale brzy zjistí, že jako soukromé očko v sukních to nebude mít zrovna lehké. Pod tlakem mrazivé reality dospělosti to málem vzdá a chystá se svůj podnik zavřít, když jí vyhublá chudá holka nabídne první skutečnou práci: Enola má najít její ztracenou sestru. Případ se ukáže být mnohem složitějším, než původně vypadal, a Enola se ocitá v nebezpečném novém světě, který rámují zlověstné fabriky starého Londýna i nablýskané koncertní sály pro společenskou smetánku a středem kterého je nakonec vždycky Baker Street 221B. Vražedné spiknutí se postupně rozbíhá a Enola musí přivolat na pomoc kamarády i bráchu Sherlocka, aby záhadu rozlouskla. Vypadá to, že hra je znovu v plném proudu.

Film ENOLA HOLMESOVÁ 2 natočil Harry Bradbeer podle scénáře Jacka Thorna, námět napsali oba společně. Vedle postav nových kamarádů i nepřátel ve filmu září Millie Bobby Brown, Henry Cavill, David Thewlis, Louis Partridge, Susan Wokoma, Adeel Akhtar, Sharon Duncan-Brewster a Helena Bonham Carter.

Odebírat: https://bit.ly/2OvA8MB

O Netflixu:
Netflix je světová jednička mezi zábavními streamovacími službami. Ve více než 190 zemích světa si 221 milionů předplatitelů užívá televizní seriály, dokumenty, celovečerní filmy a mobilní hry v široké paletě žánrů a řadě jazyků. Členové služby si můžou svoji podívanou vychutnávat podle libosti, kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení připojeném k internetu. Přehrávání můžou zastavit a znova spustit – bez reklam a bez závazků.

Enola Holmesová 2 | Oficiální trailer: 2. část | Netflix
https://www.youtube.com/Netflixeskárepublika

source

2 Comments

Comments are closed.