Enola Holmes 2 | Resmi Fragman: 2. Kısım | NetflixYİNE MACERA. YİNE HOLMES. Enola Holmes 2, 4 Kasım’da sadece Netflix’te.

Enola Holmes (Millie Bobby Brown), çözüme kavuşturarak zafer kazandığı ilk vakasının hemen ardından ünlü ağabeyi Sherlock’un (Henry Cavill) izinden giderek kendi bürosunu açar. Ancak kadın bir kiralık dedektif olarak hayat sürmenin göründüğü kadar kolay olmadığını anlar. Yetişkinliğin soğuk gerçekliklerine boyun eğen Enola, kepenk kapatmak üzeredir. Derken beş parasız bir kibritçi kız, Enola’ya ilk resmî iş teklifiyle gelerek ondan kayıp kız kardeşini bulmasını ister. Ancak bu vaka, beklenenden çok daha muammalıdır. Kendisini yeni ve tehlikeli bir dünyada bulan Enola, Londra’nın tekinsiz fabrikaları ile renkli müzik salonlarından toplumun en üst kademelerine ve meşhur 221B Baker Sokağı’na kadar uzanan bir serüvene atılır. Ölümcül bir komplonun fitilinin ateşlenmesiyle Enola, gizemi çözmek için arkadaşlarının ve ağabeyi Sherlock’un yardımına başvurmak zorunda kalır. Görünüşe bakılırsa oyun yeniden başlamaktadır.

ENOLA HOLMES 2’nin yönetmenliğini Harry Bradbeer, senaristliğini ise Jack Thorne üstlendi. Filmin hikâyesi de yine Harry Bradbeer ve Jack Thorne’un imzasını taşıyor. Hikâyeye yeni dostların ve düşmanların katıldığı filmde Millie Bobby Brown, Henry Cavill, David Thewlis, Louis Partridge, Susan Wokoma, Adeel Akhtar, Sharon Duncan-Brewster ve Helena Bonham Carter başrollerde.

Netflix Türkiye kanalına abone ol: https://bit.ly/NetflixTRAboneOl

➡️ INSTAGRAM: https://bit.ly/NetflixTR-IG
➡️ TWITTER: https://bit.ly/NetflixTR-TW
➡️ FACEBOOK: https://bit.ly/NetflixTR-FB

Enola Holmes 2 | Resmi Fragman: 2. Kısım | Netflix
https://www.youtube.com/NetflixTrkiyeOfficial

source

37 Comments

 1. Henry Cavill Netflix' in maaşlı çalışanı olmuş:D Ama keşke adı Sherlock Holmes olmasaydı. Olmamış role. Witcher' a ne kadar yakışmışsa o kadar Sherlock' a olmamış maalesef.

 2. Kasım bir an önce gelsin. 1. Flimi gibi buda çok güzel olucak Mille Bobby Brown'un oyunculuğunu seviyorum.

 3. SHAMELESS U.S BLU TV DEN KALDIRILMIŞ ARTIK NETFLİXE GELSİN HERKES NETFLİX KULLANMAYA BAŞLAR

 4. Cidden ama cidden Millie Bobby Brown en iyi kız aktördür net bir insan bu kadarmi güzel rol yapar be

  Millie Bobby Brown >>>>>

  Düzenleme: buara ST 5 çabuk çıkmasın zaten final verecek 🙁 biraz heyecanlanalım 😀

 5. 2. film guzel gozukuyor ama iki film ile kalmasi yeterli olur bence. 3. filme gerek yok. sonra bokunu cikarmayalim.

 6. Sherlock Holmes in bir kız kardeşi yok abisi var hem o nasıl bir sherlock öyle

 7. Sherlock'u oynayan oyuncu Sherlock rolüne hiç uymamış. Kitaplardaki Sherlock Holmes'la tek bir benzer özelliği bile yok

 8. Helal olsun kadınların metalastirildigi su dizi ve film sektöründe adam gibi adam film gelmiş ya darısı türk dizi sektörüne insAllah

Comments are closed.