Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera | Oficjalny zwiastun (zwiastun nr 1) | NetflixNagrodzony Emmy twórca „American Crime Story” przedstawia serial „Dahmer – Potwór: historia Jeffreya Dahmera” opowiadający o makabrycznych zbrodniach, jakich dopuścił się Jeffrey Dahmer, oraz o błędach systemu, które pozwoliły jednemu z najstraszliwszych seryjnych morderców w historii Ameryki zabijać bezkarnie przez ponad dekadę.

Subskrybuj: https://bit.ly/2vcumsf

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 221 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.

➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixpl
➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixpl/
➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixpolska/

Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera | Oficjalny zwiastun (zwiastun nr 1) | Netflix
https://www.youtube.com/NetflixPolskaOfficial

W ciągu kilkunastu lat Jeffrey Dahmer zamordował 17 nastoletnich chłopców i młodych mężczyzn. W jaki sposób udawało mu się tak długo unikać aresztowania?

source

11 Comments

Comments are closed.