1899 | Oficjalny zwiastun | NetflixPodczas podróży przez olbrzymi i zdradziecki Atlantyk pasażerowie Kerberosa napotykają największą tajemnicę swojego życia. Przedstawiamy „1899” – nowy, pochłaniający bez reszty serial twórców „Dark”.

Subskrybuj: https://bit.ly/2vcumsf

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 221 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.

➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixpl
➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixpl/
➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixpolska/

1899 | Oficjalny zwiastun | Netflix
https://www.youtube.com/NetflixPolskaOfficial

Pasażerowie płynący do Nowego Świata w nadziei na lepsze życie natykają się na statek dryfujący na otwartym morzu. Nie przeczuwają jednak, że to początek koszmaru.

source

27 Comments

  1. Sporo trójkątów w ujęciach…
    Czyżby figura ta miała coś wspólnego z miejscem, gdzie statki znikają bez śladu a ludzie od Darka czerpią swe chore pomysły? 😉

  2. Pierwszy dźwięk i od razu słychać fenomenalną ścieżkę dźwiękową z dark.
    Coś niesamowitego ile zmienia muzyka w serialu.

  3. Twórców Dark a dark był jednym z najlepszych niemcowniczych seriali, wystarczyło przeboleć pierwsze 5-6 odcinków aż fabuła się rozkręciła by chciało się oglądać dalej odcinek za odcinkiem, mam nadzieje że to też bedzie godne znoszenia dzwięku niemiaszkowego dubbinga w tle.

Comments are closed.